Vyrážím na kosmetiku

13.07.2023

Vyrážím na kosmetiku! To zní skoro, jako bych se připravovala na nějaký výlet. Jenomže, on to vlastně takový malý výlet je. Čas, který věnuji sama sobě...

V dnešní době je všechno tak moc uspěchané, honíme se za prací, výsledky, pak rychle na nákup, uklízet, splnit "tohle" a "támhle". Ale kde je ta chvilka, kdy se zastavíme, zpomalíme a nic nemusíme? Najdete si čas pro sebe? Svoje tělo? To, které je naším domovem. Díky kterému fungujeme, cítíme, milujeme...

Samozřejmě, že doma zvládáme základní péči. Ale na kosmetice tomu je jinak. V mnohém.

A jak to tam tedy vypadá? 

Již při příchodu do salonu z Vás mohou opadnout starosti všedních dnů. Najednou se ocitáte v prostoru, kde je klid, příjemná atmosféra a kosmetička, která je připravená věnovat pouze Vám svoji pozornost a péči. A vy, vy se jen položíte na lehátko a dál nic nemusíte. Díky tomu, že se zklidníte a na chvílí "vypnete" okolní svět, je efekt péče o pleť mnohem větší. A vlastně i péče o duši. 

Z kosmetiky odcházíme odpočatí, uklidnění a naše pleť krásně ošetřená. 

A jak se na to dívá sama kosmetička, jak se na to dívám já?

Ve dveřích Vás vítám. Mým cílem je, abyste se v salonu cítil/a krásně. Do každého ošetření věnuji vždy naplno svoji energii. Vím, že každý z nás je jedinečný a každá pleť má svoji specifickou potřebu. Je to čas, který naplno věnuji Já Vám. 

Není to tedy jen o tom, že mi kosmetička upraví obočí a vyčistí pár "pupínků". Čas strávený na kosmetice je o celkovém zklidnění, soustředění se na "krásu" a  bytí se sebou. 

Péče o tělo, ta je stejně důležitá jako o duši.... A o tom zase někdy příště.

Mějte krásné dny

Eva