BIOFÁZE

05.07.2024

BIOFÁZE, tři kroky ke kráse... 

Tři kouzelná séra, tři minuty času...

Biofáze je unikátní metoda přírodního ošetření pleti od značky Nobilis Tilia (žádná jiná kosmetická značka tuto báječnou metodu nemá!). Tato metoda je založená na ovlivňování aktivity enzymů, které se v pleti přirozeně vyskytují. Jedná se o metodu enzymatické regenerace. (Nejedná se tedy o invazivní dodávání "něčeho" do pleti.)

Tato metoda navrací pleti ztracenou rovnováhu, pomáhá řešit akutní stavy a kosmetické "problémy". Velmi významně snižuje oxidační stres (který je hlavním činitelem v procesu stárnutí). 

Co jsou to enzymy? Jsou to životně důležité látky pro náš lidský organismus, které spouštějí a urychlují všechny biochemické reakce v těle (tedy tato aktivita je pak jasně vidět mimo jiné na vzhledu pokožky a pleti). Potřebujeme je a hlavně potřebujeme, aby přiměřeně fungovaly (a ne aby byly neaktivní). 

Faktory, které enzymatickou aktivitu ovlivňují jsou: kompozice éterických olejů a jejich antioxidační aktivita. 

Biofáze je taktéž velmi relaxačním aromaterapeutickým zážitkem

Věděli jste, že...? Účinky Biofáze jsou vědecky prokázané studií ve spolupráci s Univerzitou Palackého v Olomouci.

Jak Biofáze probíhá? 

Biofáze "se skládá" ze tří sér. Sérum GERANIUM + sérum TYMIÁN + sérum č. 3.

Sérum č.3 vybíráme dle preferencí a potřebě klientky/klienta. (Sérum vybereme společně dle toho, co právě potřebujeme v rámci kosmetické péče řešit, na co se chceme společně zaměřit.) 

Sérem č.3 může být...: BAZALKA, CALENDULA, KORIANDR, LEVANDULE, SANTAL, ŠALVĚJ. Každé z těchto sér je určené na konkrétní "nedostatek či problémek".

Séra aplikujeme na pleť v rozmezí 10 minut. (Tedy aplikuji Geranium, počkám 10minut, aplikuji Tymián, počkám 10 minut a poté aplikuji sérum č.3 a taktéž počkám 10 minut.) Celkem mi aplikace sér nezabereme více než 3 minuty času v rozmezí půlhodinky. 

(*Mezi jednotlivými kroky aplikace doma mohu odpočívat, číst si, nebo vytíženější z nás třeba pokračovat v úklidu... avšak DOPORUČUJI v klidu si odpočinout v kosmetickém salonu, či si najít na aplikaci klidnější fázi dne, nejlépe večer před spaním.)

Shrnutí BENEFITŮ Biofáze, tedy ,,S ČÍM SI PORADÍ": 

  • Zpomalení stárnutí pleti (zjemnění a eliminace tvorby nových vrásek)
  • Akné
  • Nedostatečná hydratace
  • Ztráta elasticity
  • Ochablá pleť
  • Hyperpigmentace
  • Zvýšená citlivost
  • Podráždění 

Zajímavost: 

  • Díky Biofázi je možné řešit i jizvy a podobné "neduhy".
  • Tato metoda se nemusí týkat jenom pleti, ale i pokožky těla.

DOMÁCÍ PÉČE versus KOSMETICKÝ SALON

Péči v kosmetickém salonu považuji v tomto směru za "gró". Vy nemusíte nic, jen odpočívat a nechat se opečovávat PROFI SÉRY určené pro salónní péči. 

Z čeho jsem já osobně velmi nadšená, je možnost domácí péče a pokračování v rituálu BIOFÁZE i u Vás doma! Domácí péče násobí efekt profi ošetření v salonu. Na doma si můžete pořídit svoji sadu určenou pro domáci ošetření a díky tomu, mimo dokonalý aromaterapeutický rituál, tak můžete pokračovat v řešení Vašeho kosmetického "požadavku".  (viz.*)

JDU NA BIOFÁZI ! 

U mě v salonu si můžete vybrat ze 3 variant ošetření BIOFÁZE. Společně se podíváme na větší detaily této unikátní metody, vybereme pro Vás sérum č.3. A to hlavní, zažijete dokonalý aromaterapeutický rituál a již po prvním ošetření uvidíte na své pleti rozdíl...

(Jaké sérum č.3 vaše tělo potřebuje, můžeme testovat i kineziologickým testem.)

Věřím, že Vás BIOFÁZE nadchla stejně, jako mě.

Budu se těšit na setkání a tvoření krásy.

S dokonalou vůní

Eva


(zdroj faktů: Nobilis Tilia)